Πέμπτη 18 Σεπτεμβρίου, 2014

ΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

Αχαϊα: Ανακοινώθηκε ο οριστικός κατάλογος ωφελούμενων γυναικών για τους βρεφονηπιακούς σταθμούς

Δείτε όλα τα ονόματα - Κατάλογος και επιλαχουσών και απορριπτέων γυναικών
[15:59,10/08]

Οι εντολές τοποθέτησης των ωφελούμενων γυναικών, θα αποσταλούν από την ΕΕΤΑΑ, στις δομές το αργότερο μέχρι τις 3/9/2012.Οι ωφελούμενες μητέρες θα πρέπει να τις αναζητήσουν, στη δομή όπου έχουν επιλεγεί, προκειμένου να εγγράψουν το ή τα παιδιά τους μέχρι και τις 13/9/2012. 

                ΜΗΤΕΡΑ              ΑΡ.ΠΡΩΤΟΚ        ΜΟΡΙΑ ΠΑΙΔΙ    ΚΩΔ.ΔΟΜΗΣ      ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ       ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΔΟΜΗΣ

ΑΒΡΑΜΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ        35456    63.36    ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ    29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΒΡΑΜΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ        35456    63.36    ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ         1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΒΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         55767    52.18    ΤΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ              29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  53090    35.84    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ          52546    42.91    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ       20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ              55587    59.59    ΒΡΑΧΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ          20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ       52415    60.58    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ      50105    57.59    ΚΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ     53997    46.73    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     53595    44.83    ΒΑΝΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ            29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   17649    72.95    ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      29739    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΟ ΡΟΔΙ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ          38721    41.68    ΓΚΟΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ  62280    41.16    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ    39189    42.76    ΚΟΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ-ΗΛΕΚΤΡΑ            19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ    39189    42.76    ΚΟΛΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ                29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ     34722    76.11    ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ         20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ     41272    44.67    ΚΑΡΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ        29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΛΑΤΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ        74227    66.77    ΓΙΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΛΑΤΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ        74227    66.77    ΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            55550    83.46    ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 20605    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            55550    83.46    ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ             20605    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            55550    83.46    ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   20605    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ         30999    45.41    ΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ            29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ  52957    73.70    ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          20777    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ     77011    69.80    ΜΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΛΦΟΝΣΟ ΜΑΡΤΑ          39682    43.36    ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  35175    23.12    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ              20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ              39887    62.11    ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ               20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ                76366    48.67    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ                76366    48.67    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ     20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ             39676    55.93    ΓΡΑΨΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ           19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ   42621    24.06    ΧΑΒΑΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    52597    61.50    ΓΚΟΥΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ    20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       38903    48.96    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       38903    48.96    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ             20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       38903    48.96    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ         20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ            53507    38.67    ΜΑΓΙΩΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ          7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ            37649    23.70    ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ            37649    23.70    ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ      59806    80.52    ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    20761    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ            39697    43.25    ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ       76329    77.22    ΛΑΔΑ ΣΟΦΙΑ - ΗΛΙΑΝΑ 20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ       76329    77.22    ΛΑΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ               20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ       76329    77.22    ΛΑΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΟΡΕΣΤΗΣ     20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   39680    61.01    ΜΑΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ   55643    45.61    ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ               20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ   55643    45.61    ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ      10539    74.75    ΒΑΡΕΛΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ     29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΝΤΟΝΟΒΑ ΝΕΒΕΝΑ      41959    45.52    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ             19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ              62199    55.20    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΓΚΟΥΜΙΑ        61744    16.23    ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΓΙΟΥΛΙΑ          20758    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ          52569    58.17    ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΩΗ                7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     35605    66.39    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     35605    66.39    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ      29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     35605    66.39    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ      1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                33939    71.11    ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΔΡΙΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ    29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                33939    71.11    ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ    37050    48.21    ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  53142    41.07    ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  35956    71.66    ΓΚΑΔΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ             52565    54.55    ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ          40038    71.11    ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΑΡΜΠΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ     62175    63.72    ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ      55689    64.06    ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ           29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ      55689    64.06    ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ             29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   76355    44.80    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ         20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΣΠΡΟΜΑΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                42213    70.61    ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΑΣΠΡΟΜΑΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                42213    70.61    ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ-ΤΡΙΑΔΑ     615         (B)          Α1.2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΑΣΠΡΟΜΑΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                42213    70.61    ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΒΑΓΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ             43755    45.50    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ     35862    72.55    ΒΑΓΙΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       20420    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΒΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  36599    77.22    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΒΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  36599    77.22    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ      29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  36599    77.22    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ          19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΒΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ         37204    23.62    ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ        35969    51.04    ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ          53889    51.01    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                36149    44.92    ΛΙΑΠΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ       29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                36149    44.92    ΛΙΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ              29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ        37059    45.40    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ        37059    45.40    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ        43642    49.28    ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ         29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΕΡΡΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ           55777    46.33    ΜΠΑΛΑΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ               29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΒΕΣΚΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ    39327    62.21    ΣΠΑΘΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΑΡΧΟΝΤΙΑ     19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΒΕΣΚΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ    39327    62.21    ΣΠΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΕΣΚΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ           33076    75.46    ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ           29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΙΔΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ       41252    48.75    ΝΤΑΟΥΣΙΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΒΙΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 41366    47.57    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ             29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΥ ΕΛΛΗ          36801    50.68    ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΛΑΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      35071    52.47    ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ   29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             35413    91.52    ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              17           (A)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ              53054    47.46    ΧΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ         19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ              53054    47.46    ΧΙΟΥ ΛΥΔΙΑ         19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ                34417    43.85    ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ                34417    43.85    ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                63284    48.72    ΜΠΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ          39701    36.39    ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 45155    44.72    ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΒΟΥΛΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          34983    128.61  ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ  29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΒΟΥΛΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          34983    128.61  ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ            20412    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ      54914    47.04    ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ          29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ       33771    77.22    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ                49557    52.16    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ              36499    45.09    ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           52557    61.48    ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ           20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ       39882    31.91    ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ             20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ          36614    72.85    ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΗΚΛΕΙΑ 34911    17.03    ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ      20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ                37089    64.00    ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ                37089    64.00    ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ             1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΑ 34787    23.70    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ           20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΑ 34787    23.70    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ            20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ        33188    71.11    ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ             29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ        33188    71.11    ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ      55620    46.07    ΣΑΡΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ - ΜΑΡΙΑ             20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ      55620    46.07    ΣΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  36026    68.68    ΜΕΜΟΥΤΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  36026    68.68    ΜΕΜΟΥΤΙΑΝΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ        29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΙΤΣΑ               35319    98.61    ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        17           (A)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ         55640    69.34    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ         55640    69.34    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ         20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ     35155    19.23    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ    42121    46.11    ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ 20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ    42121    46.11    ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΙΑΛΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ          70015    56.11    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ   29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  34492    49.61    ΚΑΝΤΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              29739    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΟ ΡΟΔΙ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  38738    70.21    ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  38738    70.21    ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 36632    77.55    ΚΟΡΔΑ ΜΥΡΤΩ 29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  77025    60.05    ΠΟΥΝΤΖΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ                615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΟΛΑ          45318    27.07    ΒΕΛΑΙ ΝΑΤΑΛΙΑ                29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ         52447    66.11    ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ        20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ              16418    46.11    ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ-ΕΥΛΟΓΙΑ         29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ              39006    47.93    ΤΣΑΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ             19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ            55683    71.11    ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ             29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ          55624    43.39    ΠΥΡΡΗΣ ΗΛΙΑΣ  20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΙΑΝΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ         39922    125.00  ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ       20935    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 35642    37.42    ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΙΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  41461    42.17    ΧΑΛΚΙΔΗ ΑΝΝΑ                29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΙΟΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ          37048    52.32    ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ         29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΙΟΒΑΝΗ ΣΟΦΙΑ               35736    42.23    ΛΑΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ                20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΙΟΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          75426    44.64    ΠΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΜΟΖΑ               35329    67.12    ΤΙΡΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ        17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΑΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ           70597    55.25    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ               615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΓΚΙΛΑ ΑΣΗΜΩ   64112    87.86    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΓΚΟΒΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ       38762    87.22    ΛΟΤΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ     20412    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΒΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ       38762    87.22    ΛΟΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           20412    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ       52638    98.27    ΓΚΟΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ              20776    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ         36986    69.72    ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΑΡΗΣ         29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΚΟΛΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 59792    71.28    ΚΟΥΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ      20758    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΛΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 59792    71.28    ΚΟΥΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ             20758    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΤΣΗ ΑΣΗΜΩ               35341    68.58    ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΤΣΗ ΑΣΗΜΩ               35341    68.58    ΓΚΟΤΣΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ          17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ            41238    48.63    ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ        29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ        62150    46.70    ΡΗΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ     55729    27.61    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ-ΛΙΕΡΚΑ   29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ   55744    41.74    ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ           29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ   55744    41.74    ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 76162    43.49    ΛΟΤΣΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ        20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ    70909    69.60    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ          20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ    70909    69.60    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ    70909    69.60    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ               29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΓΚΟΥΡΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ      44624    41.60    ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥΛΑ        52473    97.22    ΣΑΚΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         20776    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΛΥΚΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 39030    44.18    ΜΠΡΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΜΕΛΙΝΑ 20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΟΥΛΙΟΥΜΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ                37001    68.81    ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΓΟΥΝΤΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ     42227    62.09    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          615         (B)                Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΓΟΥΝΤΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ     42227    62.09    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΟΥΝΤΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ     42227    62.09    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         16           (B)                Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΟΥΡΔΟΥΠΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ 35902    26.15    ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΟΡΝΕΛΑ              53406    62.53    ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΡΑΨΑ ΑΓΑΘΗ  53931    68.29    ΓΡΑΨΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ        20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  44860    30.46    ΤΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ         20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΑΓΙΑΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        44425    71.55    ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΑΜΙΑΝΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 41524    44.72    ΔΑΛΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΔΕΛΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              35978    84.26    ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  20420    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΕΛΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              53827    42.71    ΜΑΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ              61123    55.96    ΓΙΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΔΕΡΤΙΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ       40018    46.11    ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ            59776    79.99    ΒΕΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ             20761    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ            59776    79.99    ΒΕΡΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ        20761    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ    48300    92.59    ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΛΕΟΜΕΝΙΑ    29720    (B)          Α2 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ    48300    92.59    ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        29720    (B)          Α1.1 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΔΗΜΑΚΟΥΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΩ       51642    45.07    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ              29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΔΗΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ              42433    42.81    ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ           29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               35780    40.19    ΤΖΑΝΑΓΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ     20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 76270    71.11    ΒΑΣΙΛΟΓΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ             20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 76270    71.11    ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ         20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ        20482    81.12    ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ-ΑΝΝΑ        29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ          55580    66.79    ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                52555    66.11    ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ   35777    40.24    ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ            17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ           50544    41.90    ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ  29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ           50544    41.90    ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        39671    52.42    ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              42881    45.92    ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       61641    80.67    ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            20761    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       61641    80.67    ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   20761    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       61641    80.67    ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ              20761    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ        39673    34.92    ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ              20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ             59508    71.11    ΓΚΟΛΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            20758    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ     59579    67.54    ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       20761    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ     59579    67.54    ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ            20761    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ               37572    42.57    ΣΟΛΩΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ    42555    52.03    ΠΕΡΙΚΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ                29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     36583    63.56    ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ          29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΔΟΥΛΙΓΕΡΗ ΣΟΦΙΑ          39937    88.60    ΔΟΥΛΙΓΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       20935    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΟΥΜΕΝΗ ΚΩΣΤΑΝΤiΝΑ               52469    60.37    ΔΟΥΜΕΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΟΥΦΕΞΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     35397    73.50    ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ      20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΟΥΦΕΞΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     35397    73.50    ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΔΟΥΦΕΞΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     35397    73.50    ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ          55656    41.45    ΣΑΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ          55656    41.45    ΣΑΦΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ          29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΔΡΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ       35949    41.38    ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΔΡΙΒΗΛΑ ΣΟΦΙΑ               36938    55.95    ΔΡΙΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ             29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΔΡΙΒΗΛΑ ΣΟΦΙΑ               36938    55.95    ΔΡΙΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ           29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                43611    99.72    ΤΣΑΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ   29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗ ΝΙΚΗ           51104    40.57    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ        29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΖΑΓΛΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ       34638    42.18    ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΖΑΠΑΝΤΗ - ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΡΕΤΗ      21505    60.79    ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ     29732    (B)          Α2 - ΓΕΩΡΜΑ Κ -ΓΕΩΡΜΑ ΦΡ. Ο.Ε

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ          32303    71.11    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ            62778    46.30    ΚΟΛΙΟΚΟΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ             29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 62095    43.16    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ            21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 62095    43.16    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ        21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ               41344    78.21    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ                1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ               41344    78.21    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ       29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΖΑΧΑΡΩ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ     55770    69.72    ΑΧΜΕΤΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΖΑΧΙΩΤΗ ΤΖΕΟΡΤΖΕΤΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ               34513    108.61  ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΚΟ ΑΡΡΕΝ            29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΖΑΧΙΩΤΗ ΤΖΕΟΡΤΖΕΤΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ               34513    108.61  ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 615         (A)          Α1.2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΖΑΧΙΩΤΗ ΤΖΕΟΡΤΖΕΤΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ               34513    108.61  ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ        20420    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΖΕΡΒΑ ΑΣΠΑΣΙΑ                55759    19.61    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ      44170    55.53    ΖΗΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ              29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   53278    66.28    ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     35672    136.11  ΖΗΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ      17           (A)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΖΩΓΑ ΕΛΕΝΗ      55064    44.75    ΠΕΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ               6185       71.11    ΚΑΖΑΚΟΥ ΑΚΟ ΘΥΛΗ      615         (B)          Α1.2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ               6185       71.11    ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ         615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΖΩΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ                39463    69.72    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΖΩΤΟΥ ΕΝΤΕΛΑ 45059    71.11    ΖΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ           29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ     70577    52.61    ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ-ΜΑΞΙΜΟΣ              615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΘΑΝΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ            56960    82.09    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     615         (A)          Α1.2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΘΕΟΔΟΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    35659    19.84    ΚΟΤΣΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ               20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  59760    40.75    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ                20761    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ        52506    67.13    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ    33640    40.27    ΒΕΜΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ              29816    (B)          Β2 - ΜΑΘΑΙΝΩ-ΠΑΙΖΩ-ΓΕΛΩ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ          37603    40.68    ΦΕΛΕΚΟΥ ΑΝΝΑ               1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ          35702    64.81    ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ                20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ          53080    44.72    ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ             29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                41991    66.01    ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ          29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                41991    66.01    ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗ     29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                35664    31.74    ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ  39637    50.33    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ               20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΙΛΙΑΝΑ    39648    35.75    ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ           20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ           52459    59.66    ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ    20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΘΩΜΑ ΑΝΤΩΝΙΑ             55543    71.11    ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΙΑΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ           39737    93.38    ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                20934    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 36692    54.92    ΠΑΤΡΙΚΟΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ           29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΘΗ          44466    46.11    ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             53220    45.74    ΒΛΑΧΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΣ ΑΛΕΞΙΑ        29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΚΑΛΑΜΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ               41831    64.78    ΤΡΑΓΟΤΣΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ                29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΛΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         52534    35.23    ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ      20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΛΙΑΚΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ    40027    46.11    ΞΕΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ                19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΙΑΚΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ    40027    46.11    ΞΕΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ            19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ    35727    66.11    ΚΟΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ            20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ         39693    91.11    ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     20934    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  33549    49.54    ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ   45271    20.12    ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ       29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            36976    69.72    ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΕΛΕΝΗ         29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΛΥΒΑ ΕΛΕΝΗ                43241    32.02    ΛΙΜΑΡ ΣΤΑΥΡΟΣ              29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΛΥΒΑ ΕΛΕΝΗ                43241    32.02    ΛΙΜΑΡ ΧΡΗΣΤΟΣ              20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                33419    58.84    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ           46366    48.20    ΖΩΤΟΥ ΛΥΔΙΑ     20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 34468    63.65    ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ   29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ                55748    46.01    ΛΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΙΤΣΑ   35627    56.29    ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    39642    64.96    ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ  36869    61.11    ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ           53991    57.61    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ     35560    27.60    ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ      1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ               42062    42.17    ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ       19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ               42062    42.17    ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ  41980    68.38    ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   42683    41.31    ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ 20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   59145    40.70    ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ ΑΝΔΡΙΚΟΥΛΑ        35806    36.05    ΣΜΑΙΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ        20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ             33136    42.68    ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΑΘΗΝΑ   29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΡΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ        43720    42.10    ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ                36918    59.77    ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ          29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΡΑΠΑΝΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ          44884    28.99    ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΑΠΑΠΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 39121    45.11    ΓΚΟΒΑ ΑΘΗΝΑ  19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ      36680    62.83    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΑ ΜΙΡΑΝΤΑ             35233    33.01    ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ          53224    101.39  ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                20776    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ          53224    101.39  ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        20777    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ              52476    35.32    ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ             5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΔΑΡΗ ΕΛΕΝΗ             46552    69.72    ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ       29732    (B)          Α2 - ΓΕΩΡΜΑ Κ -ΓΕΩΡΜΑ ΦΡ. Ο.Ε

ΚΑΡΕΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  37663    51.43    ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΚΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ          69671    51.07    ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΔΑΦΝΗ    615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΚΑΡΛΟΥ ΣΟΦΙΑ                35615    104.17  ΚΑΡΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ         17           (A)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΜΙΡΗ ΕΛΕΝΗ             39689    71.97    ΜΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΠΕΤΑ ΣΟΦΙΑ              59737    102.22  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  20758    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΠΕΤΑ ΣΟΦΙΑ              59737    102.22  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ    20758    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΡΠΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ          42164    46.53    ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΑΡΘΑ          20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΣΠΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    40219    82.10    ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΟΛΓΑ              19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΣΠΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    40219    82.10    ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΣΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ               59565    45.45    ΚΟΣΜΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ     20761    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΣΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ               59565    45.45    ΚΟΣΜΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ       20761    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ                42008    77.22    ΓΚΑΝΑ ΜΑΡΚΕΛΑ            19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ                42008    77.22    ΓΚΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ       19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ                42008    77.22    ΓΚΑΝΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ  29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΤΡΙΒΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   53200    104.72  ΚΑΛΟΓΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΟ              29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ ΙΩΑΝΝΑ               55716    44.72    ΚΑΤΣΑΡΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ               29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ              55685    47.64    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ                29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ        24133    41.31    ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ       76182    16.40    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ         20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ       76182    16.40    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ           20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΤΣΑΡΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ    39279    43.58    ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ    39279    43.58    ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΣΗΜΩ   53035    126.47  ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                5605       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           42663    52.16    ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΤΣΙΚΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ       39865    43.28    ΡΟΔΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ                39253    64.34    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ                39253    64.34    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ        19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ                39253    64.34    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑ ΑΘΗΝΑ 44122    42.42    ΡΑΖΑΚΛΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   35209    47.78    ΣΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ               29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΝΝΑ           41878    86.18    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  54015    55.73    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ             29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ   54034    42.70    ΣΤΑΧΤΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ          29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΑΦΟΥΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  38996    46.11    ΝΙΑΧΟΥ ΕΦΡΑΙΜΙΑ         20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΑΦΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      53952    47.00    ΜΠΕΝΟΒΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                53554    70.92    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ           20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΜΑΡΙΑ         45107    15.88    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΑΝΝΑ 20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ          45494    50.10    ΚΕΣΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ          20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ          45494    50.10    ΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ            20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΕΦΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ             35939    38.28    ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΑΛΙΚΗ        20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΕΦΑΛΑ ΜΠΙΤΧΑΒΑ ΟΛΓΑ           42939    72.23    ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΕΦΑΛΑ ΜΠΙΤΧΑΒΑ ΟΛΓΑ           42939    72.23    ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ          39535    50.60    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ       19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ          39535    50.60    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ           19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΛΕΙΔΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ           35801    103.61  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΛΕΙΔΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ           35801    103.61  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ      20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΛΕΙΔΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ           35801    103.61  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ           20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΛΕΙΔΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ           35801    103.61  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ               29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΛΕΙΔΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ         35957    76.07    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ               29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΛΕΙΔΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ         35957    76.07    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ               20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΛΗΡΗ ΜΑΡΙΝΗ               43350    61.15    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ           16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΛΗΡΗ ΜΑΡΙΝΗ               43350    61.15    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΛΕΛΛΑ      16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ      38918    76.28    ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ         20405    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ      38918    76.28    ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ         20405    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ      38918    76.28    ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              20405    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ     35281    46.19    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ            39720    40.00    ΜΑΣΑΛΑ ΕΛΕΝΗ              20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ         52527    41.77    ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΚΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ             53529    132.22  ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΚΟΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ       46767    44.19    ΓΡΗΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ      29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΚΟΛΕΛΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ       35678    45.40    ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ         19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΟΛΛΙΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ     55746    21.47    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ           29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ               55628    51.14    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ               55628    51.14    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ             20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ          42969    49.07    ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ           29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ          42969    49.07    ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ   31032    44.37    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ     55633    41.19    ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ     55633    41.19    ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΛΟΒΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ  34876    46.11    ΓΙΑΤΑΓΑΝΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ            20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΛΟΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    55735    41.97    ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΚΟΛΟΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΑ          44006    48.79    ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ      29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΝΔΥΛΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ  55760    48.77    ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΚΟΝΔΥΛΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ  55760    48.77    ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   33846    89.76    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   33846    89.76    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ              29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    36788    102.22  ΜΟΡΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ         29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       69368    69.72    ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ          16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΝΤΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ                60243    43.65    ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ       29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΚΟΝΤΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ                60243    43.65    ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΕΛΕΥΘΡΕΡΙΑ 29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΚΟΝΤΡΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   39365    53.61    ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΟΡΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          36532    54.81    ΜΑΝΩΛΙΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ     29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΡΔΑ ΚΑΝΕΛΛΙΑ           36966    56.73    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ              29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΡΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ             37037    40.85    ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ        29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΡΔΙΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ   39918    94.46    ΚΟΡΔΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ      20935    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ       35790    34.60    ΑΛΑΜΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ               17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΡΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ         34960    76.11    ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΡΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ         34960    76.11    ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΡΕΓΓΙΝΑ      36636    101.11  ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ               20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΡΕΓΓΙΝΑ      36636    101.11  ΚΟΡΩΝΣΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  29720    (B)          Α1.1 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΚΟΤΣΑΛΗ ΑΝΘΗ               76016    77.22    ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΤΣΑΛΗ ΑΝΘΗ               76016    77.22    ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ   20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΤΣΑΥΤΗ ΜΑΡΙΑ           52575    174.17  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ   7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΤΣΑΥΤΗ ΜΑΡΙΑ           52575    174.17  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΤΣΑΥΤΗ ΜΑΡΙΑ           52575    174.17  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΗΣ              7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 59530    67.86    ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       20761    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        42753    84.54    ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΚΟΥΚΙΟΥ ΜΑΡΙΑ               35088    21.09    ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ              20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΚΙΟΥ ΜΑΡΙΑ               35088    21.09    ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ              40803    69.60    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ - ΕΙΡΗΝΗ               19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ              40803    69.60    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ          19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ              40803    69.60    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΟΥΝΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ      35850    77.22    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ          1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΝΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ      35850    77.22    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ              29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΥΝΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ      35850    77.22    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ            1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΝΕΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ       36748    54.21    ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΥΝΕΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ       36748    54.21    ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                52611    56.32    ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ       20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΡΓΙΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ       38863    44.27    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ     53763    33.48    ΓΚΑΝΑΒΑΡΑ ΑΝΝΑ-ΑΡΙΣΤΕΑ      20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΣΤΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ          43370    31.67    ΚΟΥΣΤΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ          20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΤΡΑ ΑΝΝΑ  52594    81.75    ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         20776    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ     55754    69.72    ΝΤΑΛΑΠΑ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΙΑ         29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΡΕΒΕΚΑ               76139    57.62    ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ     20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΡΕΒΕΚΑ               76139    57.62    ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ          76344    72.40    ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ               33215    58.34    ΣΠΑΘΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ       29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 36170    68.56    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ   29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 36170    68.56    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ             29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 36170    68.56    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΚΟΥΦΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  52822    106.88  ΝΕΖΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΣΤΑΜΑΤΙΑ    615         (A)          Α1.2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΚΟΥΦΟΥ ΣΟΦΙΑ                39447    86.56    ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΟΥΦΟΥ ΣΟΦΙΑ                39447    86.56    ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ     19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΟΥΦΟΥ ΣΟΦΙΑ                39447    86.56    ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ              19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΟΨΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ           76309    47.58    ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΡΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ          40525    71.11    ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗ ΖΩΗ             53489    34.53    ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ               7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 33275    74.72    ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΝΤΩΝΗΣ         29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ             45207    71.11    ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ               29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ             45207    71.11    ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ    29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          46960    103.61  ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ      54008    137.78  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ     5605       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 37004    30.85    ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 37004    30.85    ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ              29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ       52237    37.11    ΚΟΛΥΠΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑ               43526    25.60    ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΕΛΕΝΗ     20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ                40990    53.39    ΤΣΑΡΣΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ                40990    53.39    ΤΣΑΡΣΙΛΗ ΜΟΝΙΚΑ         29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ        40873    42.94    ΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ         19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ        40873    42.94    ΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ                29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    6330       47.66    ΜΠΕΡΤΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            34428    44.72    ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ        20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ   34847    81.46    ΣΤΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ             20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ          39013    42.27    ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ               20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΓΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        55662    51.96    ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΑΡΙΑ       29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΛΑΓΙΟΥ ΤΑΣΙΑ    52544    57.11    ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 34799    54.08    ΡΩΜΑΙΔΗ ΘΕΜΙΣ-ΑΡΙΑΔΝΗ        20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ              74212    44.79    ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ             20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΔΩΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  62493    45.56    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ        21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΛΑΖΑΝΑ ΑΡΓΥΡΩ             54719    81.11    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          615         (A)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   52732    55.40    ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΛΟΥΚΙΑ      5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΖΑΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ         46243    40.73    ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ             20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΘΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               76236    96.11    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΘΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               76236    96.11    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ              20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑ ΧΑΡΤΟΥΛΑ           44603    79.72    ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΛΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ      36694    74.21    ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΔΩΡΑ               29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           55693    20.78    ΜΠΑΧΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ         29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΛΑΛΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        34705    68.85    ΚΛΑΔΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΜΕ NTIAN     53580    35.14    ΛΑΜΕ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ          20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ          40119    42.13    ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΛΑΜΠΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  39382    46.11    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΝΑΤΑΛΙΑ            19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΛΑΜΠΙΡΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ              39945    94.72    ΛΑΤΕΡΤΣΑ ΜΕΛΙΝΑ         19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       75988    24.40    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     76150    27.10    ΑΡΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΕΛΕΝΗ               20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     76150    27.10    ΑΡΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ         55756    42.44    ΑΛΑΝΤΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ         55756    42.44    ΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ         53915    53.72    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    62478    90.28    ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ           21828    (A)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΛΑΝΑΪ ΕΙΡΗΝΗ  35550    65.98    ΛΑΝΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΡΛΑΝΤΟ  19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΛΑΝΑΪ ΕΙΡΗΝΗ  35550    65.98    ΛΑΝΑΙ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΙΣΕΛ              29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ             62136    19.19    ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ               21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΛΙΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ         35764    42.61    ΤΖΑΝΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ        29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΛΙΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ         35764    42.61    ΤΖΑΝΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ     37019    69.72    ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ ΙΒΑΝΟΒΑ                46387    52.18    ΚΟΜΙΣΣΑΡΟΒ ΣΤΕΦΑΝΟΣ            29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΛΙΟΥΡΔΗ ΙΩΑΝΝΑ           36778    42.68    ΒΑΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΛΙΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ          46296    65.86    ΛΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ           36949    81.67    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ        29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ           36949    81.67    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ     29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΛΟΤΣΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ      76171    40.77    ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ    20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ            55771    42.99    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ       29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ            55771    42.99    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ              29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΛΥΓΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    39591    90.55    ΛΕΓΓΑ ΜΥΡΤΩ    29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΛΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                62116    60.52    ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΩ  21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ   33107    75.03    ΤΟΥΜΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ             35129    43.38    ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΤΩΝΙΑ           20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ     74164    98.65    ΚΟΖΩΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  20608    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΥΤΡΑ ΑΡΕΤΗ    35975    21.41    ΓΑΡΔΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ       20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΛΥΤΡΑ ΑΡΕΤΗ    35975    21.41    ΓΑΡΔΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ        20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΓΚΑΦΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ   52702    83.97    ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   5605       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΩΗ            55675    41.65    ΡΑΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ   29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΜΑΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            37235    25.44    ΜΑΡΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ   1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΚΡΥΣΤΑΘΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ     41629    44.00    ΛΑΜΠΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΑΛΛΙΑΡΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ           54006    68.84    ΠΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΜΑΜΑΣΙΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ          35660    44.66    ΜΑΜΑΣΙΟΥΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ         17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΝΕΤΑ ΟΛΓΑ 50223    47.31    ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ             29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΜΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          38746    39.99    ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ           20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΡΑΣΣΑ      45784    43.61    ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ              20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΡΑΣΣΑ      45784    43.61    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ - ΝΙΚΟΛ      29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    73571    57.98    ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      36819    41.91    ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ      29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  35679    52.98    ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ  17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ      34764    56.71    ΤΣΙΜΠΛΙΔΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ         20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ      34764    56.71    ΤΣΙΜΠΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ           41738    51.01    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ           41738    51.01    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 38769    47.07    ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΡΓΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ       45472    67.96    ΚΟΥΒΕΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ     16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ              44567    23.29    ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΡΙΝΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   52433    38.51    ΜΑΡΙΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ          5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΓΩ       52933    66.11    ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ               20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     53313    50.09    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ      20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΡΜΕΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               72015    66.97    ΜΑΡΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      43463    50.61    ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ             29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΑΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      43463    50.61    ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ          20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            59523    72.60    ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ      20758    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΤΘΑΙΟΥ-MAZZACURATI ΑΝΝΑ-ΡΟΖΑ              39653    37.21    ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ            20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ         59998    83.72    ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΑΚΟ ΘΗΛΥ                29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ         59998    83.72    ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                29720    (B)          Α1.1 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΜΑΤΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ           75989    45.40    ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΜΑΥΡΙΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ     39942    67.38    ΜΑΥΡΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  52590    101.11  ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  20777    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΟΛΓΑ          36907    49.29    ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΦΑΙΔΩΝ 29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΑΥΡΟΛΑΜΠΑΔΟΥ ΣΩΣΑΝΑ     21522    88.89    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ        29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ     55764    24.60    ΦΛΕΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΜΑΥΡΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             35725    58.11    ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΑΧΑΙΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ     55765    42.60    ΠΙΣΠΙΡΙΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΜΕΛΙΣΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ        36881    40.55    ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΗ           29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ              40179    34.49    ΤΣΟΥΝΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ - ΜΑΡΙΑ   29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΕΡΜΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   44940    62.33    ΒΑΓΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΕΡΜΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   44940    62.33    ΒΑΓΕΝΑ ΛΥΔΙΑ  29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΕΡΜΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   44940    62.33    ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΕΤΑΞΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    35805    41.01    ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ       29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΗΛΙΑ - ΑΡΓΕΙΤΗ ΜΙΧΑΛΙΑ         53262    46.40    ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΗΝΙΑΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ         52443    65.35    ΜΗΝΙΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ          20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ         36488    43.89    ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ             36969    46.34    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΗΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ       55561    76.38    ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ  20605    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ             36011    74.72    ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ             20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                52532    97.22    ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ                5605       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      29407    54.00    ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    29816    (B)          Β1 - ΜΑΘΑΙΝΩ-ΠΑΙΖΩ-ΓΕΛΩ

ΜΙΧΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ          35159    63.32    ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   39706    71.47    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   39706    71.47    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ            9831       74.31    ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ          29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    47753    50.97    ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ           615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    47753    50.97    ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ   615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ               39915    53.93    ΜΟΥΧΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ   29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ               39915    53.93    ΜΟΥΧΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ     53340    98.88    ΜΑΚΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ               7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               36498    49.98    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ               29720    (B)          Α2 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ       35742    47.60    ΤΣΑΓΚΑΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ        20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ           47606    44.86    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ           47606    44.86    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑ              29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΠΑΛΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         35123    50.59    ΖΕΥΓΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ         52829    60.90    ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 52619    133.61  ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ           20776    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΑΞΙΒΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ  35106    76.11    ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΑΞΙΒΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ  35106    76.11    ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ         20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΝΝΑ          55779    29.73    ΤΖΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΜΠΑΡΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 62528    29.18    ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ   36411    44.94    ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ           29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΠΑΡΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ         39947    119.46  ΜΠΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    20935    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΑΡΛΟΥ ΕΛΕΝΗ           55672    74.64    ΠΛΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΜΠΑΣΙΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ       37502    77.22    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΑΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       35650    52.40    ΜΠΑΤΖΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ      17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΕΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ              55713    64.86    ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ        29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΜΠΕΚΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ           55704    69.72    ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ               53197    45.60    ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΙΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ           33251    46.11    ΜΠΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΜΠΙΡΛΗ ΕΛΕΝΗ                43667    52.67    ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΑΛΟΣ              29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΠΙΡΛΗ ΕΛΕΝΗ                43667    52.67    ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ      20758    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                55719    26.92    ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ        29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ          76230    48.11    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ          76230    48.11    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΟΒΗ  20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΛΑΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ         44387    55.71    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     615         (B)          Α1.2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΜΠΟΣΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ      35300    90.42    ΜΠΟΣΓΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ              20420    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΟΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ        45181    46.11    ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ     29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΜΠΟΥΓΕΛΗ ΑΜΑΛΙΑ      53098    74.31    ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ      29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΜΠΟΥΖΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ  53992    40.35    ΣΑΜΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ          20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ  39094    71.11    ΑΓΟΥΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΜΠΟΥΣΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ     37222    79.98    ΤΣΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΠΡΟΥΤΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ               34940    36.46    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ           20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΥΛΩΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ   55679    71.11    ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΜΥΛΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ      35375    58.35    ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ             17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΜΥΛΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ      35375    58.35    ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ    17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΑΓΚΙ ΤΟΥΝΤΕ ΑΡΓΥΡΩ  40136    79.72    ΠΑΙΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ            19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ    35355    65.67    ΓΟΥΛΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ    35355    65.67    ΓΟΥΛΙΕΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    53864    69.72    ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ      29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ          39155    41.95    ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ              36711    77.22    ΣΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ      55727    102.22  ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ         29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ      55727    102.22  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ      55727    102.22  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ   29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ               53291    41.34    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ           20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     41407    50.43    ΣΕΡΓΚΙΕΦ ΠΑΥΛΟΣ           29739    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΟ ΡΟΔΙ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΗ   45420    42.40    ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ             20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ          36596    57.01    ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ   53998    68.02    ΝΙΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ                20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      39396    87.42    ΠΡΟΥΝΤΟΜ ΓΙΑΝΝΗΣ    19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      39396    87.42    ΠΡΟΥΝΤΟΜ ΜΕΛΟΝΤΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ              43724    66.06    ΧΡΟΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ      29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ              43724    66.06    ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ      36111    65.09    ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ              38773    45.56    ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΟ         39348    44.28    ΚΑΤΣΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 54834    81.11    ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 54834    81.11    ΦΑΡΜΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ     16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΙΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     41386    42.26    ΣΠΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ     29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΝΙΦΟΡΑ ΣΟΦΙΑ                76112    42.22    ΔΡΙΜΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ      20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ                36547    45.42    ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΝΤΑΛΑΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ    76196    41.46    ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ              20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ               35584    60.35    ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ                17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 35908    72.01    ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ    20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 36650    71.73    ΜΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ        20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 36650    71.73    ΜΑΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ        29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΝΤΕΛΗ ΘΕΩΔΩΡΑ            34741    41.90    ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ     20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΤΕΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ          39053    53.89    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΤΕΡΤΙΝΗ ΕΥΦΡΟΣΙΝΗ  59610    102.22  ΓΚΟΛΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       20761    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΤΕΡΤΙΝΗ ΕΥΦΡΟΣΙΝΗ  59610    102.22  ΓΚΟΛΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ     20761    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΤΙΜΙΤΡΙ ΛΟΥΤΣΙΑ          37691    40.39    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΝΤΟΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ             36955    42.29    ΚΥΡΙΑΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΖΑ              29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΝΤΟΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     34543    51.75    ΚΑΤΣΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΥΛΑ    29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΝΤΟΥΡΟΥΚΗ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    39725    43.25    ΝΤΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΒΡΟΚΟΜΗ           44185    25.69    ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΒΡΟΚΟΜΗ           44185    25.69    ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ             20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΞΕΝΟΥ-ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΡΕΤΗ               39547    45.10    ΚΑΡΑΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ   19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΞΕΝΟΥ-ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΡΕΤΗ               39547    45.10    ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΞΟΥΡΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΩ   53063    39.76    ΞΟΥΡΙΔΑ ΕΥΘΑΛΙΑ           20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΞΥΠΟΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ      59553    73.99    ΓΚΟΛΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ          20758    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΞΥΠΟΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ      59553    73.99    ΓΚΟΛΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ    20758    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ             40705    47.50    ΚΟΛΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ    29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      61398    22.83    ΦΑΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ     29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      61398    22.83    ΦΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ            29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΛΗΚΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ               62262    52.54    ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ     21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΠΑΛΗΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ     39582    77.22    ΧΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΑΛΗΟΙΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ         43097    51.93    ΑΝΤΩΝΕΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΛΙΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ            35891    59.33    ΠΑΛΙΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΥ ΑΛΙΚΗ 55186    48.55    ΚΙΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ               62397    30.30    ΝΤΑΝΟΣ ΕΚΤΩΡ                21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                74142    70.95    ΓΚΟΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ          20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                74142    70.95    ΓΚΟΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ     36226    72.98    ΠΑΝΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ              29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           40172    46.11    ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   35652    77.50    ΝΤΑΡΑΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ         20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         53722    91.11    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ              20777    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         53722    91.11    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     20777    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ              55707    52.54    ΜΠΡΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ              29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ              55707    52.54    ΜΠΡΑΚΑΤΣΕΛΟΥ ΑΘΗΝΑ             20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ         55576    50.21    ΚΑΤΣΙΝΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ   20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ         55576    50.21    ΚΑΤΣΙΝΑ ΖΩΗ    20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ              44511    72.24    ΣΙΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ              44511    72.24    ΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         615         (B)          Α1.2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ              44511    72.24    ΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΕΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ        34690    81.11    ΝΤΕΒΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ       20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΕΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      35639    63.65    ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΙΤΣΑ ΑΝΝΑ                38791    71.11    ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ         36137    47.44    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ     29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             40725    46.24    ΜΠΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             40725    46.24    ΜΠΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   35038    46.79    ΠΟΔΑΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ       1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΡΕΤΗ              34928    74.27    ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ       20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 36862    44.53    ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ     29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 39897    57.63    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ    20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                36857    65.67    ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ               29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                36857    65.67    ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ     29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ    52560    91.11    ΜΠΙΘΙΓΚΟΤΖΗ ΔΑΦΝΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ         7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        52610    89.72    ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  20777    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     35198    81.11    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     35198    81.11    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 44497    45.02    ΠΕΤΡΙΤΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ               20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 44497    45.02    ΠΕΤΡΙΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        39131    80.15    ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ      29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        39131    80.15    ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ           61664    67.16    ΓΟΥΡΔΟΥΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  20761    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ           61664    67.16    ΓΟΥΡΔΟΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ             20761    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ             55666    43.03    ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ    29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ            35594    66.56    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ       17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ           37523    39.09    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ         1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ           37523    39.09    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ       1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ      38971    77.37    ΓΡΑΒΑΝΗ ΝΙΚΟΛΙΑ         20405    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ      38971    77.37    ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ  20405    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ          37167    64.75    ΚΟΝΟΜΙ ΑΝΝΑ                1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   39102    41.49    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ      19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ               43386    49.58    ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ               43386    49.58    ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ          20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ                53878    132.22  ΦΛΑΜΠΟΥΡΙΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ       5605       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   37187    26.33    ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ      1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   37187    26.33    ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ              53882    64.72    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ    5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            36125    64.53    ΛΟΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ       36515    60.26    ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ             29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ       36697    50.74    ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ   29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ          36923    50.35    ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ       29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΝΑΚΛΗ ΕΙΡΗΝΗ    45828    30.10    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΝΑΚΛΗ ΕΙΡΗΝΗ    45828    30.10    ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ           20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          35641    18.74    ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 36066    41.35    ΤΣΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ      10260    48.88    ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ              35338    77.18    ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ              35338    77.18    ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                20405    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ              35338    77.18    ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            20405    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              44448    74.51    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              44448    74.51    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ              44448    74.51    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΣ  16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 53343    102.27  ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ     7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΙΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    46180    50.79    ΔΟΥΒΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ       20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΠΙΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    46180    50.79    ΔΟΥΒΟΥ ΖΩΗ     29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΠΑ ΑΓΑΘΗ  40901    62.01    ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ        19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΑΠΠΑ ΑΓΑΘΗ  40901    62.01    ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ        29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΠΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ             40846    42.36    ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ             19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ             40846    42.36    ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ     29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ     13818    46.74    ΚΛΗΜΑΤΣΟΥΔΑ ΡΟΪΔΟΥΛΑ         29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ   52846    93.62    ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ    7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                35689    46.11    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                35689    46.11    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΣΚΟΥ ΙΡΕΝΑ  35707    64.94    ΠΑΣΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΤΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    44066    58.41    ΔΕΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ           29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ        35587    68.72    ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ        33964    55.72    ΝΤΙΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ                29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ  53238    36.50    ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ               7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            46276    53.84    ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ       29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            46276    53.84    ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ        29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 44295    42.54    ΚΟΝΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 44295    42.54    ΚΟΝΙΔΑΣ ΜΑΡΙΑ              29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΑΧΗ ΑΝΘΟΥΛΑ              53550    56.69    ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ             7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΑΧΟΥΜΙΟΥ ΣΟΦΙΑ        54099    42.88    ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ     29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΕΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  70087    69.72    ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΠΕΡΑΤΗ ΛΟΥΙΖΑ               55691    77.22    ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΠΕΡΑΤΗ ΛΟΥΙΖΑ               55691    77.22    ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ  35880    66.11    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  70778    49.27    ΠΑΠΑΝΤΖΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  70778    49.27    ΠΑΠΑΝΤΖΙΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ       20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        39876    61.58    ΦΩΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΖΩΗ               20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        73349    50.48    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ           20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        73349    50.48    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ              20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   17258    47.15    ΜΕΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ     29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ              5826       71.11    ΜΟΥΡΤΑ ΔΑΝΑΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ                35818    77.22    ΒΑΝΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ                35818    77.22    ΒΑΝΑΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ        20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ                35818    77.22    ΒΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΕΤΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ                41042    54.43    ΣΜΠΟΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΕΤΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ                41042    54.43    ΣΜΠΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΥ ΕΛΣΑ        23622    48.58    ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ               615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΠΙΡΠΙΡΗ ΑΓΑΠΗ- ΠΗΝΕΛΟΠΗ     62457    18.21    ΝΤΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ               21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΠΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ           59171    63.68    ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΑΚΡΙΒΗ               29720    (B)          Α2 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΠΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ           59171    63.68    ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ      29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΠΛΙΑΚΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ     38831    69.25    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ        20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ        41216    45.34    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                29715    (B)          Α2 - Ε' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΛΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                52658    41.43    ΠΛΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΛΩΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ           35026    33.68    ΜΗΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ         29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΛΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ           35317    57.83    ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΛΩΤΑ ΖΩΗ        45446    31.31    ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ          20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΛΩΤΑ ΖΩΗ        45446    31.31    ΞΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΟΓΙΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    35408    69.72    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΟΛΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ          35266    38.86    ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ        29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΟΛΥΒΑΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ      35693    67.13    ΠΟΛΥΒΑΚΙΔΗ ΣΟΦΙΑ      20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ  35543    44.34    ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ       29699    (B)          Α2 - ΙΓ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΟΤΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ           43306    102.22  ΚΑΣΠΙΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ   16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΟΤΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ           43306    102.22  ΚΑΣΠΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ            16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΟΤΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ           43306    102.22  ΚΑΣΠΙΡΗ ΕΛΠΙΔΑ             16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΡΕΒΕΛΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ     36300    44.72    ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΡΕΝ ΕΙΡΗΝΗ    35793    58.07    ΠΡΕΝ ΣΟΦΙΑ      20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                33592    53.50    ΔΟΥΒΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                33592    53.50    ΔΟΥΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     29697    (B)          Α2 - ΙΒ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ              42150    77.22    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ              42150    77.22    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ         16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ              42150    77.22    ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ               16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΥΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ           76003    102.22  ΜΠΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΥΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ           76003    102.22  ΜΠΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ            20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΥΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ           76003    102.22  ΜΠΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΠΥΡΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ               55573    44.56    ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ        20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΑΘΩΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ          76253    41.86    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΑΘΩΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ          76253    41.86    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ        20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ   35446    54.25    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ   35446    54.25    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ          19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΡΕΓΚΑΤΖΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ    37852    44.72    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     29690    (B)          Α2 - Η΄ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΡΕΖΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 35687    60.22    ΡΕΖΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ             20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΕΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          42343    56.35    ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΕΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          42343    56.35    ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ       29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ         59717    70.25    ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 20761    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ              36899    40.59    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΡΟΓΚΑΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   48217    34.93    ΡΟΓΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              52764    39.42    ΚΟΥΡΛΕΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ       7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ   74177    40.79    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ             20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ           39270    47.19    ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ         19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΡΟΜΠΟΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    36956    74.54    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΡΟΜΠΟΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    36956    74.54    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ           1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΡΟΥΓΚΛΙΟΥ - ΣΩΡΡΑ ΒΑΙΑ            46709    74.36    ΣΩΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΒΙΚΤΩΡΙΑ       29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ             62212    48.64    ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΣΑΒΒΕΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ          76311    42.63    ΛΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ            20600    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΑΓΙΑ ΡΟΥΣΑ      28890    52.67    ΣΦΗΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ             29720    (B)          Α2 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ    39711    39.04    ΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ          20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ    39711    39.04    ΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ    52550    75.01    ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ           5605       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΑΡΑΝΤΑΥΓΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ                33831    40.93    ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ      29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΑΡΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ            75059    49.40    ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΓΟΥΡΑ ΕΥΘΑΛΙΑ             40782    42.16    ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ              19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΣΓΟΥΡΑ ΕΥΘΑΛΙΑ             40782    42.16    ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΠΥΡΟΣ              19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΣΕΚΑ ΑΡΕΤΗ       35428    36.80    ΣΕΚΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ              1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΧΑΡΑ-ΛΟΥΤΣΙΑ   33663    61.44    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ         29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΙΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ                62441    46.11    ΚΑΚΙΟΥ ΜΥΡΤΩ 21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΣΙΔΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ             59641    46.11    ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    20758    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΙΛΛΑ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ          36470    23.48    ΣΙΛΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ                20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΤΙΝΑ               52483    67.79    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΙΝΕΛΝΙΚΟΒΑ ΜΙΛΕΝΑ 34976    74.45    ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ                1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΙΝΟΥ ΑΚΡΙΒΗ   55358    45.72    ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ           19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΣΙΝΟΥ ΑΚΡΙΒΗ   55358    45.72    ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΣΙΟΡΩΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                38893    59.89    ΔΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ               20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΙΟΡΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ           39008    41.93    ΛΑΛΙΩΤΗ ΑΡΕΤΗ-ΣΟΦΙΑ               20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΙΩΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         42499    94.15    ΔΑΟΥΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ      29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΙΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ          55908    49.10    ΚΟΤΣΑΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΣΚΑΛΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ      47014    50.56    ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ          20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΚΑΛΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ      47014    50.56    ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΝΝΑ           42029    42.40    ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ               1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΝΝΑ           42029    42.40    ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       55606    71.11    ΛΑΜΠΡΟΛΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ       20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ            53304    42.85    ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ       61896    17.05    ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    20758    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΚΙΑΔΑ ΧΑΡΟΥΛΑ            40197    41.42    ΜΠΟΚΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ    19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ            35055    64.03    ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ             29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ            35055    64.03    ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ           52871    64.21    ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΟΥΛΕΛΕ ΑΓΛΑΙΑ             39932    89.72    ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              20935    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΟΥΠΙΩΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ       55583    49.08    ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΟΥΠΙΩΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ       55583    49.08    ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΟΥΤΕΡΑ ΙΩΑΝΝΑ           43423    44.72    ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΔΑΝΙΗΛ          20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΟΦΟΥ ΟΛΓΑ     40639    53.41    ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ       615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΣΠΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ      74117    66.81    ΜΟΥΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΠΑΡΤΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17290    42.49    ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ       39871    91.07    ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    20934    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ    34822    84.48    ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ     20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΠΟΥΡΓΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  43202    52.66    ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΚΟ          29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΠΟΥΡΓΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  43202    52.66    ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ             16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ           53984    85.94    ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ         20776    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΘΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ               39662    59.32    ΣΤΑΘΕΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ       20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ             55599    102.22  ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       20605    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ             55599    102.22  ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          20605    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ            69414    57.16    ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  76242    78.78    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ      20598    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  76227    71.11    ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ             20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  76227    71.11    ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ    55741    41.79    ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ    55741    41.79    ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ       29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 40698    51.30    ΝΤΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     29739    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΟ ΡΟΔΙ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ           40759    42.44    ΝΤΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ    39633    66.11    ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20935    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΜΟΥ ΣΟΦΙΑ                35768    44.64    ΚΑΡΜΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ             20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  61651    16.18    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            20758    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  61651    16.18    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ              20758    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜ. ΕΝΟΤ. ΦΑΡΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ         56026    50.51    ΣΚΟΥΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ   29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΤΑΜΠΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  64033    52.74    ΤΡΑΧΑΝΗ ΕΛΕΝΗ             29720    (B)          Α2 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΣΤΑΜΠΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  64033    52.74    ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ     29720    (B)          Α2 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ              35310    131.79  ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     20420    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ           37616    47.55    ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ       41941    57.61    ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    29690    (B)          Α2 - Η΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     42810    54.33    ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΩΜΑΊΣ           69524    42.86    ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         43117    48.17    ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         43117    48.17    ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ     52540    60.76    ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ              5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ        37739    46.75    ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΡΑΤΟΥΛΙΑ ΑΣΠΡΟΥΛΑ               37077    43.63    ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ              20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΤΡΕΚΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          35508    69.72    ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ                29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ- ΕΥΓΕΝΙΑ              62312    24.91    ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ         21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΣΥΛΒΕΣΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                76038    71.11    ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΥΡΜΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ            46983    56.38    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΥΡΜΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ            46983    56.38    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΣΩΠΙΚΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ    52680    63.60    ΤΣΟΥΝΤΟΥ ΖΩΗ 20776    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     35010    45.39    ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ             1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ              56790    47.77    ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 36903    53.51    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗΙΣ          29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤURTON KATARZYNA JULIANNA               36315    96.11    ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ           29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤURTON KATARZYNA JULIANNA               36315    96.11    ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ    29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΑΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ           40155    41.52    ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΑΧΤΑΤΖΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ    35870    67.77    ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ   53976    83.96    ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ         20776    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΖΑΒΑΛΑ ΕΛΕΝΗ              78436    102.20  ΤΖΑΒΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    20776    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ              55723    43.12    ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ            29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΤΖΑΜΑΚΟΥ ΘΕΩΝΗ        39054    77.22    ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ        19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΖΑΜΑΚΟΥ ΘΕΩΝΗ        39054    77.22    ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΝΕΦΕΛΗ      19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΖΑΝΙΝΗ ΜΑΡΙΑ              45388    42.93    ΜΠΑΛΑΧΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               29683    (B)          Α2 - Ζ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΖΕΛΕΛΗ ΕΛΕΝΗ               39566    43.05    ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΖΕΛΕΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    34556    49.58    ΑΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ            29739    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΟ ΡΟΔΙ

ΤΖΕΛΕΠΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ     35192    42.35    ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ       20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΖΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ           34989    46.11    ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ              1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΖΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ           34989    46.11    ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ         1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΖΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ               34351    24.29    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ       20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ    39045    42.03    ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΗΛΙΑΝΑ          20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΖΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ 39035    84.72    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ    29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ             40298    43.10    ΛΕΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΜΑΡΙΑ               19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ             40298    43.10    ΛΕΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΖΟΥΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           43443    52.54    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΗΣΑΡΧΟΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 33552    46.73    ΜΠΟΥΓΑ ΘΕΩΝΗ              29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΤΙΜΠΙΛΗ ΙΑΝΘΗ               43701    50.62    ΤΙΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       29704    (B)          Α2 - ΙΔ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ       37708    102.22  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ       37708    102.22  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ       37708    102.22  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ               17136    68.85    ΤΣΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   29732    (B)          Α2 - ΓΕΩΡΜΑ Κ -ΓΕΩΡΜΑ ΦΡ. Ο.Ε

ΤΡΑΓΟΤΣΑΛΟΥ ΑΝΤΙΟΠΗ              37754    82.37    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΡΑΓΟΤΣΑΛΟΥ ΑΝΤΙΟΠΗ              37754    82.37    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ                55591    66.12    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ                55591    66.12    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ                55591    66.12    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ       20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΡΙΓΚΑ ΦΑΝΗ    39906    40.90    ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ             20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΑΒΑΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ       35590    71.11    ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΣ ΙΣΑΑΚ     29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΣΑΒΑΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ       35590    71.11    ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΑ   29694    (B)          Α2 - Ι' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  37064    94.98    ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ    29678    (B)          Α2 - ΣΤ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ          55553    69.78    ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ       20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ          55553    69.78    ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΝΑ            52515    56.72    ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ    20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             52900    58.38    ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ          5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΑΚΟΥΛΗ ΝΑΤΑΣΑ        43503    37.02    ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΑΡΤΕΜΙΣ    20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΑΚΟΥΛΗ ΝΑΤΑΣΑ        43503    37.02    ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ      20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ               35479    65.75    ΤΣΑΜΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ         17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ           53270    74.91    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    37027    54.82    ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ            76994    54.22    ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ     20934    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΟΛΓΑ               53904    59.42    ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             20777    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ             55303    97.22    ΠΑΟΥΛΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ             55303    97.22    ΠΑΟΥΛΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 7404       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΕΡΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ          37726    77.22    ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΕΤΙΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ         77569    52.81    ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              615         (B)          Α2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ        40205    77.12    ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ-ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ          19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ        40205    77.12    ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ       19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ        40205    77.12    ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ-ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 36823    46.04    ΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ            29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 36823    46.04    ΝΤΙΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ               29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΣΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ          42524    63.20    ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ               16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ          42524    63.20    ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΙΒΓΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ          55768    45.47    ΚΑΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ           29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 29374    45.48    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ             29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ   35493    122.22  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17           (A)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΙΡΜΠΑ ΕΥΘΥΜΙΑ         35433    63.47    ΤΣΙΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ              17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΙΡΜΠΑ ΕΥΘΥΜΙΑ         35433    63.47    ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  17           (B)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΙΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ             39728    54.83    ΜΕΡΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ            29720    (B)          Α2 - ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ο.Ε

ΤΣΙΡΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ         55321    54.95    ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     29732    (B)          Α2 - ΓΕΩΡΜΑ Κ -ΓΕΩΡΜΑ ΦΡ. Ο.Ε

ΤΣΙΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ              44917    48.35    ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΙΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ              44917    48.35    ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΣΙΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          46999    26.12    ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΟΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ             42607    50.79    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ         29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ 46789    45.40    ΚΟΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ 46789    45.40    ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         29676    (B)          Α2 - Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΤΣΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ              35717    60.44    ΤΣΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΤΣΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ              70763    79.72    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 29732    (B)          Α2 - ΓΕΩΡΜΑ Κ -ΓΕΩΡΜΑ ΦΡ. Ο.Ε

ΤΣΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ            40090    68.33    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ             19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΤΣΩΚΟΥ ΛΥΓΕΡΗ               35922    36.98    ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ           20420    (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ   42250    101.99  ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ            16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ   42250    101.99  ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ              16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΑΚΟΥ ΑΝΝΑ   42250    101.99  ΦΙΛΛΙΠΠΑΙΟΥ ΕΡΙΦΥΛΛΗ             16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             44956    46.72    ΓΙΟΒΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ          20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             44956    46.72    ΓΙΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ               20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ  39342    66.05    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΦΑΛΕΤΑ ΕΥΤΑΞΙΑ             38962    45.27    ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΑΡΓΚΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ    47096    47.23    ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ     29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΦΑΡΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ           33612    62.96    ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΦΕΡΤΑΚΗ ΖΩΗ   44583    69.72    ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ            16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΙΛΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 34458    47.93    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  53633    36.96    ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ    7404       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Β΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΛΩΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      35220    43.49    ΑΓΟΥΡΙΔΗ ΛΥΔΙΑ              29650    (B)          Α2 - Β' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΦΛΩΚΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ  62428    44.65    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΦΛΩΚΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ  62428    44.65    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΦΛΩΡΑΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ       44411    104.72  ΦΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          16           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      38929    78.53    ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ         20405    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      38929    78.53    ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ              20405    (A)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ     38824    36.64    ΣΤΑΘΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        39704    56.50    ΚΑΡΥΔΑ ΝΕΦΕΛΗ             29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           55659    24.76    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ             29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΦΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 14658    46.35    ΤΟΓΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΦΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 14658    46.35    ΤΟΓΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΦΡΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       39005    40.50    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΡΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       39005    40.50    ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              55737    42.38    ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ         29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ               71005    40.60    ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ           29816    (B)          Β2 - ΜΑΘΑΙΝΩ-ΠΑΙΖΩ-ΓΕΛΩ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   44904    29.53    ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ             39235    41.48    ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ                19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΦΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ  45000    50.39    ΦΩΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    20385    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΑΒΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                35928    77.22    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    20401    (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΑΛΑΖΙΑ ΜΑΡΙΑ              44392    51.75    ΔΑΝΙΗΛ ΣΠΥΡΟΣ              16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ        55653    47.80    ΤΖΕΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ     29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΧΑΝΤΖΗΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ    76261    62.64    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΛΙΕΡΚΑ  20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΑΝΤΖΗΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ    76261    62.64    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            20598    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΑΡΙΤΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ         53407    97.99    ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ               55753    68.24    ΤΣΟΥΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ            29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         36882    55.13    ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 29696    (B)          Α2 - ΙΑ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      43973    52.12    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      43973    52.12    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝΑΣ               29651    (B)          Α2 - Γ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΧΑΤΖΗΧΑΛΚΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         49322    27.32    ΔΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   29692    (B)          Α2 - Θ΄ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΧΑΨΑ ΜΕΤΑΞΙΑ                55774    47.98    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 29833    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΥΜΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          33091    69.72    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ        29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       35067    79.80    ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ              1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       35067    79.80    ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ           1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       35067    79.80    ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ       1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΜΑΡΩ             37677    103.88  ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΜΑΡΩ             37677    103.88  ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΜΑΡΩ             37677    103.88  ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ              1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΜΑΡΩ             37677    103.88  ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ            1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ             55649    71.11    ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       20608    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ      34671    102.22  ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ      1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 53890    40.08    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ           5605       (B)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 35995    49.93    ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 35995    49.93    ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ        20401    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ         18063    64.16    ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  29727    (B)          Α1.1 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ          35525    115.46  ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ   17           (A)          Δ - ΚΔΑΠ-ΜΕΑ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ               72931    64.89    ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ              29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ               72931    64.89    ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ           54965    71.11    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         29610    (B)          Α2 - ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ"

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ          43285    55.42    ΜΙΣΣΑΟΥΙ ΜΥΡΤΩ - ΑΘΗΝΑ        16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΧΩΡΑΙΤΗ ΝΤΟΡΙΣ             38989    40.30    ΦΑΛΑΡΗ ΖΩΗ    20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 55611    60.01    ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 55611    60.01    ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ         20605    (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΜΟΒΡΗΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΨΥΓΟΓΥΙΟΥ ΑΘΗΝΑ         45513    63.74    ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ       16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΨΥΓΟΓΥΙΟΥ ΑΘΗΝΑ         45513    63.74    ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           615         (B)          Α1.2 - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. ΟΕ (ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΨΥΓΟΓΥΙΟΥ ΑΘΗΝΑ         45513    63.74    ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΡΚΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α' ΒΑΡΔΙΑ)

ΨΥΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      52363    46.69    ΤΣΙΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      29655    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ << Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ >>

CELA ARTA          37073    81.11    CELA KRISULA    29649    (B)          Α2 - Α' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

CELA ARTA          37073    81.11    CELA NIKOLAOS                19           (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

CIPA MARIZA     41855    45.12    ΠΑΣΤΡΑ ΕΛΕΝΗ 29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

CIPA MARIZA     41855    45.12    ΠΑΣΤΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ            29727    (B)          Α2 - ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ''

DOTCHIEVA ELENA          37535    57.47    ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

DOTCHIEVA ELENA          37535    57.47    ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ            1              (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

KANANI ENTELA               75918    115.09  ΚΑΝΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ         20934    (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ - ΚΟΜΑΙΘΩ (Β' ΒΑΡΔΙΑ)

KOYTΡOYMANH KALLIOPH          37592    77.22    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ        1              (A)          Γ - ΚΔΑΠ ΝΟΤΙΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ (Α ΒΑΡΔΙΑ)

LAZO MIRELA     39019    55.32    ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           20412    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Β ΒΑΡΔΙΑ)

POGODAEVA OLGA        38800    51.69    ΒΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ  20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

POGODAEVA OLGA        38800    51.69    ΒΙΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ   20405    (B)          Γ - ΚΔΑΠ Δ.Ε. ΒΡΑΧΑΝΑΙΙΚΩΝ (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

PRIFTI MANDALINA        52581    97.22    ΠΡΙΦΤΗ ΠΕΤΡΟΣ               5605       (A)          Δ - ΚΔΑΠ ΜΕΑ Θ.Π.Κ.Π. "Η ΜΕΡΙΜΝΑ" (Α΄ΒΑΡΔΙΑ)

SCUTARIU ANA DIANA  39898    66.00    ΜΟΥΝΤΕΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΣΟΦΙΑ        19           (B)          Γ - ΚΔΑΠ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

TAFANI AFERDITA            62236    64.82    TAFANI MATEO                21828    (B)          Α2 - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 

 

Στην ιστοσελίδα .eetaa1.gr δημοσιεύεται και ο οριστικός κατάλογος επιλαχουσών γυναικών κατά φθίνουσα σειρά μοριοδότησης και ο κατάλογος των απορριπτέων γυναικών